Uwaga

Potwierdzenie rezerwacji: Proszę Wszystkich Goœci o POTWIERDZENIE rezerwacji 7 DNI przed przyjazdem. Dotyczy to Goœci, którzy dokonali rezerwacji z wyprzedzeniem większym niż 1 tydzień.

Pokoje gościnne Villa Verde

Pokoje gościnne Willa Verde położony jest blisko centrum Krakowa, w willowej dzielnicy miasta Wola Justowska, na obrzeżu Lasku Wolskiego, wśród zieleni, gdzie panuje cisza i spokój, tworząca unikatowe warunki klimatyczne do odpoczynku po trudach zwiedzania Krakowa i jego okolic.

Las Wolski popularnie zwany Laskiem Wolskim to obszar leśny w zachodniej części Krakowa, pełniący funkcje rekreacyjną dla mieszkańców Krakowa. Obejmuję powierzchnie 419 hektarów, są w nim dogodne warunki do spacerów i liczne atrakcje turystyczne takie jak: Klasztor i Erem O.O. Kamedułów, Kopiec im. Józefa Piłsudskiego, Belweder i Zamek, ZOO, Wąwóz Panieńskie Skały i liczne obiekty przyrodnicze, które połączone są ścieżkami spacerowymi, szlakami turystycznymi, dróżkami rowerowymi, jak również trasami do jazdy konnej. Obiekt Willa Verde położony jest tuz obok parku Decjusza, w którym zlokalizowana jest Galeria Autorska Profesora Bronisława Chromego, wybitnego rzeźbiarza, twórcę wielu znanych dzieł sztuki.

Pokoje gościnne Villa Verde mają bezpośrednie połączenie autobusowe ( linia 192 i 292 ) z Dworcem Głównym PKP i Dworcem PKS oraz z Portem Lotniczym. Dojazd autobusami, których przystanek jest 50 metrów od obiektu Olga do ścisłego centrum Krakowa zajmuje 10-12 minut. Przy obiekcie jest możliwość swobodnego parkowania samochodów. Posiadamy również parking zamykany na posesji.

W obiekcie znajduje się kilka pokoi 1-5 osobowych, każdy pokój wyposażony jest w telewizor. Większość pokoi posiada łazienkę do prywatnego wykorzystania. Do dyspozycji naszych gości udostępniamy również dwie dobrze wyposażone kuchnie oraz ogród. W całym budynku istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu.

>> zobacz galerię foto

Cennik:

Cena za osobę za dobę od 35 pln. Cena uzależniona jest iloœci gości długoœci pobytu ,standardu pokoju, jak również od terminu rezerwacji. Przy dłuższym pobycie cena noclegu może być negocjowana.

Parking:

Przy obiekcie istnieje możliwość swobodnego parkowania samochodów. Posiadamy również parking zamykany na posesji w cenie 10 PLN za dobę.

Zwierzęta:

Ponieważ bardzo kochamy czworonożnych przyjaciół, nasi goście mogą nas odwiedzać ze swoimi pupilami.

Wyżywienie:

Istnieje możliwość zamówienia śniadań.

Rezerwacja i pytania:

Tel: +48 12-638-75-85

Mail: info@hotel-krakow.com.pl

Adres: Kraków al. Modrzewiowa 12A