Pokoje gościnne Olga

Pokoje gościnne Olga położony jest blisko centrum Krakowa, w willowej dzielnicy miasta Wola Justowska wśród zieleni na obrzeżu Lasku Wolskiego. Panuje tutaj cisza i spokój tworząc unikatowe warunki klimatyczne do odpoczynku po trudach zwiedzania Krakowa i jego okolic.

Las Wolski popularnie zwany Laskiem Wolskim to obszar leśny w zachodniej części Krakowa, pełniący funkcję rekreacyjną dla mieszkańców Krakowa. Obejmuję powierzchnie 419 hektarów, są w nim dogodne warunki do spacerów i liczne atrakcje turystyczne takie jak: Klasztor i Erem O.O. Kamedułów, Kopiec im. Józefa Piłsudskiego, Belweder i Zamek, ZOO, Wąwóz Panieńskie Skały i liczne obiekty przyrodnicze, które połączone są ścieżkami spacerowymi, szlakami turystycznymi , dróżkami rowerowymi, jak również trasami do jazdy konnej.

Obiekt Olga ma bezpośrednie połączenie autobusowe ( linia 192 i 292 ) z Dworcem Głównym PKP i Dworcem PKS oraz z Portem Lotniczym. Dojazd autobusami , których przystanek jest 50 metrów od aparthotelu Olga do ścisłego centrum Krakowa zajmuje 10-12 minut. Przy obiekcie jest możliwość swobodnego parkowania samochodów. Na specjalne życzenie gości udostępniamy również stanowisko garażowe.

W obiekcie znajduje się kilka pokoi 1-4 osobowych, każdy pokój wyposażony jest w telewizor. Do dyspozycji naszych gości udostępniamy również dobrze wyposażone kuchnie oraz ogród. W całym budynku istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu.

>> zobacz galerię foto

Cennik:

Cena za osobę za dobę od 35 pln. Cena uzależniona jest iloœci goœci i długoœci pobytu, jak również od terminu rezerwacji. Przy dłuższym pobycie cena noclegu może być negocjowana.

Parking:

Przy obiekcie istnieje możliwość swobodnego parkowania samochodów. Na specjalne życzenie udostępniamy miejsce garażowe.

Zwierzęta:

Ponieważ bardzo kochamy czworonożnych przyjaciół, nasi goście mogą nas odwiedzać ze swoimi pupilami.

Wyżywienie:

Istnieje możliwość zamówienia śniadań.

Rezerwacja i pytania:

Tel: +48 12-425-36-58

Mail: olga@tanie-noclegi.bizn.pl

Adres: Kraków ul.Kopalina 6

Apart Hotel Kraków

Apart Hotel Kraków

Apart Hotel Kraków

Apart Hotel Kraków

Apart Hotel Kraków